Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Решетняк Тетяна Іванівна

Кафедра: Кафедра менеджменту
Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 25 років
Біографія:

Кандидат економічних наук, доцент кафедри стратегії підприємств, закінчила Київський державний економічний університет у 1994 р. Навчалась в аспірантурі Київського національного економічного університету з 1997-по 2000 р., з 2012 по 2015 – в докторантурі КНЕУ.

         Викладацькою діяльністю займається з 1994 р. Науково-педагогічний стаж 21 рік.

         Протягом 1994- 2005 року працювала на кафедрі асистентом, старшим викладачем. Викладала дисципліни «Мікроекономіка», «Управління консалтинговою діяльністю», «Управління стратегічними змінами на підприємстві», «Внутрішній економічний механізм підприємства». Здійснювала керівництво підготовкою курсових та дипломних робіт, проходженням переддипломної практики.

         З 2006 року працює доцентом кафедри стратегії підприємств. Викладає дисципліни «Мікроекономіка», «Управління стратегічними змінами на підприємстві», «Фахова науково-дослідна робота студентів», «Методологія наукових досліджень», «Управління знаннями підприємства». За період роботи в КНЕУ була автором начальних програм з дисциплін  «Управління консалтинговою діяльністю», «Фахова науково-дослідна робота студентів», «Методологія наукових досліджень», «Управління знаннями підприємства», магістерської програми «Бізнес-аналітика» та пакету вибіркових дисциплін для студентів-бакалаврів «Бізнес-аналітика».

         Працює на посаді заступника завідувача кафедри з наукової роботи.

         Сфера наукових інтересів – «Онтологічний аналіз конкурентного вибору підприємства».

         Має більше 50 наукових та науково-методичних публікацій, у тому числі 4 навчальних підручника, участь у 2-х колективних монографіях, 15 наукових статей.

              Має почесне звання «Заслужений працівник КНЕУ».