Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Осокіна Алла Вікторівна

Кафедра: Кафедра менеджменту
Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 21 рік
Біографія:

Освіта:

Успішно закінчила  Київський національний економічний університет Криворізький філіал у 1993 році по спеціальності "Економічне і соціальне планування". В цьому ж році вступила до аспірантури Київського  національого економічного університету, закінчивши навчання у 1996 році представленням дисертаційного дослідження на розгляд кафедри. У лютому 1997 року захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему «Механізм реалізації державної політики зайнятості на прикладі Дніпропетровського регіону».

Починаючи з серпня 1997 року почала працювати на кафедрі менеджменту на посаді асистента. У 2002 році отримала вчене звання доцента, продовживши викладацьку діяльність на даній посаді. 

Здійснювала співпрацю із провідними освітніми установами: Міжнародною академії фінансів та інвестицій при Торговій палаті України на програмах «Бізнес-адміністрування», Центрі післядипломної освіти при Киівському національному торгівельно-економічному університеті.

На сьогоднішній день, викладаю бізнес-курс «Операційний менеджмент» в Інституті бізнес-освіти при ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана». Запрошений викладач бізнес-школи Міжнародний інститут бізнесу (МІБ), де працюю на програмах МВА.

З 2000 року беру участь у консультаційних проектах для підприємств і клієнтів з різних галузей, у тому числі: фармацевтики, поліграфії, енергетики, банківського сектору.

Реалізовані спільні проекти у пивній галузі, автомобілебудівній та галузі транспортної логістики, які містять дослідження щодо специфіки побудови систем управління операційною діяльністю підприємств, підвищення операційної ефективності, формування інтегрованих систем управління.

Викладацька діяльність:

Викладаю дисципліни "Менеджмент", "Операційний менеджмент", "Управління якістю".

Веду комплексний фаховий тренінг для бакалаврів "Прийняття управлінських рішень на підприємстві".

Дисципліна "Операційний менеджмент" розроблена на платформі MOODLE

Наукова діяльність:

Під науковим керівництвом Осокіної А.В. завершується підготовка до захисту дисертаційного дослідження здобувача звання кандидату економічних наук НІкифорчин М.Д. на тему "Управління підвищенням операційної ефективності підприємства".

Виступала у числі співорганізаторів форумів та конференцій, що регулярно ініціюються рамках кафедри, факультету, університету. Виступаю члено оргкомітету щорічного Бізнес-форуму КНЕУ "Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство".

Публікації:

Автор більше 60 публікацій, що відповідають профілю дослідницької діяльності.

Співавтор 5-ти навчальних посібників та 5-ти методичних видань з дисциплін, що викладаються.

"Операційний менеджмент: презентаційний курс"

"Управління якістю"

"Управління конкурентоспроможністю"

"Менеджмент: практикум"

"Збірник ситуаційних вправ з дисциплін управлінського спрямування"

Підвищення кваліфікації:

2016 рік Міжнародне стажування «інструменти підтримки мобільності науковців у фінансовій перспективі ЄС у 2016-2020 рр.» м.Лодзь, Польша

2016 рік прикладний курс "робота в середовищі Офіс 365" Київ, КНЕУ

2017 рік сертифікаційний курс для спеціалістів в області впровадження практик ощадливого виробництва "Картування потоку створення цінності", м.Санкт-Петербург, центр "Оргпром".

Наукові профілі:

ORCID: https://orcid.org/0000-0001-5321-1053

Scholar  Google:  https://scholar.google.com.ua/citations?user=9st8vHwAAAAJ&hl=ru