Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Освітньо-професійна програма "Економічна аналітика"

  • Освітня програма «Економічна аналітика» спрямована на підготовку висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців, здатних вирішувати завдання та проблеми ефективного управління на різних рівнях економіки. Аналітична робота – найкраща сфера для аутсорсінга, самозайнятості, поєднання роботи по найму із веденням власних проектів.
  • Об'єкт роботи аналітика – інформація, а інструменти її обробки, достатньо універсальні. Тому галузь, масштаби, форма власності організації, що користуються послугами кваліфікованого аналітика, ніколи не прив’язують його лише до однієї сфери діяльності. Кваліфіковані аналітики завжди мають досвід виконання замовлень десятків різних компаній.
  • Наші випускники вже сьогодні працюють в кращих українських та міжнародних компаніях! Навчання на програмі «Економічна аналітика» в КНЕУ озброїть вас знаннями та практичними навичками та забезпечить умови для справжньої свободи вибору! Обираючи економічну аналітику, ви розширюєте свій вибір та точно визначаєте кожен крок, що наближатиме вас до мети!
Остання редакція: 03.06.20