Опубліковано Збірник матеріалів Всеукраїнського Круглого столу, що відбувся 7.11.2019 року04 Грудня 2019р.

У Збірнику зібрані матеріали, що були подані на Всеукраїнський Круглий стіл «Фундаментальна економічна теорія в структурі економічного знання: проблеми та виклики сучасності», присвячений 95-й річниці від дня народження проф. Л.Я.Корнійчук (7 листопада 2019 року, м. Київ).

Представлені матеріали охоплюють широке коло дискусійних питань – від теоретико-методологічних проблем економічної теорії, важливості історико-економічних досліджень, впровадження наукових результатів в освітній процес до проблем використання розробок економістів у практиці сучасних реформ.

Для науковців, викладачів, аспірантів та студентів економічних спеціальностей вищих закладів освіти.

Фундаментальна економічна теорія в структурі економічного знання: проблеми та виклики сучасності [Електронний ресурс]: Зб. матеріалів Всеукр. Круглого столу ; 7 листопада 2019 року. — К.: КНЕУ, 2019. — 199, [1] с.