Зустріч з Ростиславом Майковичем, Chief Data Officer у Parimatch Holding05 Квітня 2021р.

Ми вирішили розширити знання наших студентів – економічних аналітиків – і запросили на зустріч з ними Ростислава Майковича, який сьогодні є Chief Data Officer у Parimatch Holding та, до речі, закінчив свого часу КНЕУ (ФЕтаУ).

У компанії Ростислав відповідає за Data&Analytics та CRM, реалізовує великі проєкти і має у команді понад шістдесят спеціалістів (розробники, продакти, аналітики).

Ростислав – професійний аналітик, і на зустрічі зі студентами поділився своїми практичними знаннями та досвідом, зокрема:

• хто такий аналітик
  • чим він займається
  • які його цілі та функції в компанії
  • якими рисами та характеристиками повинен володіти економічний аналітик
  • чому професія аналітика є актуальною, особливо в умовах постійного зростання обсягів даних

При цьому було акцентовано на тому, що бізнес-аналіз відіграє ключову роль у функціонуванні і розвитку компанії та є безперервним процесом.

ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З АНАЛІЗУ.

Оригінальність у викладенні ідей, матриця компетенцій та мотивація від Ростислава знайшли відгук у студентів. Вони активно задавали запитання та поділилися своїми враженнями.

Дякуємо Ростиславу за продуктивну і цікаву зустріч!