Міжнародна конференція «Суспільство, економіка та економічна наука в ХХІ столітті»25 Січня 2017р.

ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

СУСПІЛЬСТВО, ЕКОНОМІКА ТА ЕКОНОМІЧНА НАУКА В ХХІ СТОЛІТТІ

21-22 квітня 2017 року, м. Київ, Україна

До участі запрошуються:

викладачі ВНЗ, науковці науково-дослідних установ, докторанти, аспіранти,представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та інших установ.

Місце проведення:

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», м. Київ, проспект Перемоги, 54/1.

Наукові напрямки роботи конференції:

• проблеми методології  сучасної економічної науки
  • світова економічна криза і наукова рефлексія у ХХІ ст.
  • синергетична природа міждисциплінарного підходу до забезпечення якості теоретичних досліджень сучасної економічної науки
  • глобальна політична економія
  • резистентність соціально-політичного та екологічного середовища в теоріях сталого розвитку
  • громадянське суспільство і соціальна відповідальність: проблеми розвитку підприємництва
  • вища освіта в системі факторів економічного розвитку

Робочі мови конференції:

українська, англійська, російська.

Орієнтовна програма:

21 квітня 2017 р. реєстрація учасників, урочисте відкриття, пленарне засідання, обід, секційні засідання, підбиття підсумків, вечірня культурна програма

22 квітня 2017 р. екскурсійна програма, вільний час, від’їзд учасників

Завантажити програму конференції

Публікація матеріалів конференції:

До початку роботи конференції планується опублікувати тези доповідей у збірнику матеріалів конференції та наукові статті в міжнародному виданні співорганізатора конференції – Академічного співтовариства Михайла Балудянського (Словаччина) - науковому журналі «SCIENTIFIC LETTERS OF ACADEMIC SOCIETY OF MICHAL BALUDANSKY» (http://asmiba.sk). Березневий (2017 р.) номер журналу буде випущено з нагоди 110-річчя ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та проведення ІІ міжнародної науково-практичної конференції «Суспільство, економіка і економічна наука в ХХІ столітті», що надасть можливість міжнародній науковій спільноті ознайомитися з науковими надбаннями університету, знайти партнерів для співпраці.

Повна інформація про умови участі у конференції та умови публікації в інформаційному листі:

Інформація (українською).

Информация (на русском языке).

Information (in English).

Організатор конференції:

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», кафедра політичної економії.

Співорганізатори  конференції:

• Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  • Київський національний торговельно-економічний університет
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Український католицький університет (м. Львів)
  • Інститут економіки та прогнозування НАН України
  • Всеукраїнська асоціація політичної економії
  • Білоруський державний економічний університет (м. Мінськ, Білорусь)
  • Університет економіки (м. Братислава, Словаччина)
  • Норвезький інститут міських і регіональних досліджень (м. Осло, Норвегія)
  • Ніколос Копернікус Університет (м.Торунь, Польща)
  • Університет Лодзя (м. Лодзь, Польща)
  • Університет Мальмо (м.Мальмо, Швеція)
  • Університет Бергена (м.Берген, Норвегія),
  • Університет Загребу (м. Загреб, Хорватія)
  • Університет Лоуренса (США)
  • Університет Гонконгу
  • Академічне співтовариство Михайла Балудянського (Словаччина)
  • Всеукраїнська громадська організація «Поруч»
  • Сайт «Освітні тренди»

Адреса оргкомітету:

вул. Мельникова, 81, навчальний корпус КНЕУ № 5, кафедра політичної економії, к. 311, Київ, Україна, телефон: 380 (44) 489-09-50. Email: kpeof@kneu.edu.ua.

Завантажити заявку на участь у конференції