Відбувся семінар з вищої освіти22 Грудня 2017р.

13 грудня 2017 р. на кафедрі політичної економії відбувся семінар, присвячений тематиці вищої освіти.

Аспірантка кафедри Юлія Семенець представила доповідь на тему «Механізм співпраці університету, держави, бізнесу та громадського сектора».

Юлія Семенець у своїй доповіді розкрила питання налагодження партнерства між зазначеними інститутами в рамках реалізації «третьої місії» університету. В ході доповіді були розкриті питання переваг розбудови співпраці для кожного з її учасників, окреслені форми реалізації співпраці та напрями їх вдосконалення. Також було проаналізовано переваги та недоліки формального і неформального партнерства та оцінено рівень взаємодії університетів і бізнесу на основі даних індексу глобальної конкурентоспроможності та глобального інноваційного індексу.

Доцент кафедри Євген Ніколаєв поділився з учасниками семінару інформацією з питання «План реформ вищої освіти в Україні до 2020 р.». Він зазначив про початок зміни процедур розробки і прийняття рішень центральними органами виконавчої влади. Відтепер основою для діяльності уряду та міністерств стануть середньострокові трирічні плани. Доповідач висвітлив плани уряду в сфері вищої освіти на 2017 р. і до 2020 р., зазначив, що частина цих планів реалізована, а над іншими триває робота. Була представлена інформація про основні ідеї законопроекту «Про внесення змін до Закону України „Про вищу освіту‟», розробка якого почалась у вересні 2017 р.