Економічна політика та стандарти ЄС

Дисципліна присвячена засадам формування та реалізації економічної політики ЄС, а також місце стандартів та нормативів у сферах приватного бізнесу та державного управління.Дисципліна присвячена засадам формування та реалізації економічної політики ЄС, а також місце стандартів та нормативів у сферах приватного бізнесу та державного управління.

Остання редакція: 08.02.19

• Економічна політика та стандарти ЄС (29.9 KB)Паспорт дисципліни Еконмоічна політика та стандарти ЄС спеціальність: «Економіка», спеціалізація (освітня програма): «Національна економіка» та спеціальність «Управління та адміністрування»15 Лютого 2018 р.
  • Економічна політика та стандарти ЄС (91.4 KB)Методичні матеріали щодо  змісту та організації самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю їх знань з дисципліни «Економічна політика та стандарти ЄСа» (для студентів галузі знань «управління та адміністрування » спеціалізації «Публічне управління та адміністрування »).14 Лютого 2018 р.