Студенти кафедри - призери другого туру Всеукраїнського студентського конкурсу наукових робіт за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування" 2020-2021 навчального року08 Квітня 2021р.

7-8 квітня 2021 року на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» проведено підсумкову науково-практичну конференцію другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» з дотриманням законодавства щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби Covid-19 у форматі онлайн відео-зв'язку.

За результатами рецензування студентських наукових робіт галузевою експертною комісією до участі у підсумковій науково-практичній конференції рекомендовано 37 наукових робіт (41 автор), з яких виступило 39 авторів (35 наукових робіт).

Серед переможців другого туру Конкурусу - студенти освітньо-професійних програм кафедри національної економіки та публічного управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»:

• диплом І ступеня: БОНДАР Юлія сергіївна - студентка 4 курсу освітньо-професійної програми "Національна економіка" з науковою роботою на тему "Публічне управління ресурсами та безпекою людини: синхронізація взаємодії національного та глобального", виконана під науковим керівництвом д.е.н., професора, завідувача кафедри національної економіки та публічного управління І.Й. Малого;
  • диплом ІІ ступеня: ЛЕЩЕНКО Світлана Володимирівна - студентка 4 курсу освітньо-професійної програми "Публічне управління та адміністрування" з науковою роботою на тему "Збалансованість процесу децентралізації в Україні: оцінювання та забезпечення", виконана під науковим керівництвом д.е.н., доцентки, заступника завідувача кафедри національної економіки та публічного управління Л.М. Ємельяненко;
  • диплом ІІ ступеня: КОСАХОВСЬКИЙ Микита Борисович - студент 4 курсу освітньо-професійної програми "Публічне управління та адміністрування" з науковою роботою на тему "Система стримування та противаги в національній практиці місцевого самоврядування", виконана під науковим керівництвом к.е.н., доцентки, заступника завідувача кафедри національної економіки та публічного управління Д.М. Котенок.

Вітаємо переможців Конкурсу та їх наукових керівників та бажаємо їм нових наукових звершень!