Результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти на отримання освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» з дисципліни «Історія України» (22 квітня22 Квітня 2019р.

У період з 8 березня 2019 року по 22 квітня 2019 року відповідно кафедрою національної економіки та публічного управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» було проведено Всеукраїнську олімпіаду ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Олімпіада проведена на підставі наказу ректора ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» від 05.02.2019 року № 58 відповідно до відповідно до таких нормативних положень:

• Положення про Всеукраїнську олімпіаду вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 року №1587;
  • Положення про проведення Всеукраїнської олімпіади Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», затвердженого наказом ректоравід 05.02.2019 року № 57.

Олімпіада проводилась з дисципліни «Історія України» з провідною ідеєю «Державотворення та самоврядування в історії України».

Мета олімпіади - допомогти визначитися з фахом майбутньої професії та отримати конкурентну перевагу щодо вступу на навчання до вищого навчального закладу.

Завдання розроблені відповідно до шкільної програми 10-11 класів.

Олімпіада проведена у два тури.

І тур Олімпіади відбувся 8-11 березня 2019 року – передбачав виконання тестових завдань у дистанційній формі. Усі зареєстровані учасники олімпіади отримали на вказану ними при реєстрації електронну адресу бланки тестових завдань (кожне завдання містило 25 запитань) та надіслали на електронну адресу оргкомітету Олімпіади їх скановану копію з відповідями за власним підписом. Усього участь у І турі взяли 32 учасники, з них до ІІ туру потрапило 10 учасників як такі, що набрали 75 і більше балів (зі 100 максимальних балів).

ІІ тур Олімпіади відбувся 22 квітня 2019 року у приміщенні ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» з 11.00 до 12.00 та передбачав виконання 10 тестових завдань та написання короткого есе за заданою тематикою. До участі у ІІ турі Олімпіаді приїхало 4 учасника з різних регіонів України, які за результатами виконання завдань набрали 90% і більше балів та мають право на наступні пільги при навчанні на спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (відповідно до п. 2.10 Положення про проведення олімпіади, затвердженого наказом ректора від 05.02.2019 року № 57.):

• заохочувальні додаткові 10 балів, які враховуються як бали за поточний контроль при вивченні дисципліни «Вступ до спеціальності» упродовж 1 курсу навчання;
  • гарантоване місце для проживання у гуртожитку Університету.

Прізвище, ім’я

та по батькові зареєстрованого  учасника

Повне найменування навчального закладу

Кількість балів за результатами ІІ туру

Місце

Філінюк Ігор Іванович

Одеська Спеціалізована школа номер 117, міста Одеса

І

Писковацький Юрій Павлович

Ліцей №9 м.Одеса

ІІ

Антюфєєва Катерина Сергіївна

Комунальний заклад "Радивонівська загальноосвітня школа 1-3 ступенів Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області" села Радивонівки

ІІІ

Петренко Інна Миколаївна

Дем`янецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Переяслав-Хмельницький район, Київська область

ІІІ

Ці пільги діють для усіх фіналістів ІІ туру, оскільки вони набрати понад 90 балів за результатами змагання.

Усі учасники Олімпіади нагороджені сертифікатами.

Звіт про проведення оліміпади (переглянути повний текст звіту).

Вітаємо переможців Олімпіади з новим досягненням та бажаємо подальших упіхів у навчанні та науково-освітніх конкурсах!