Результати Платформи «Публічно-правове регулювання фінансової системи України: сучасність, перспективи»19 Травня 2021р.

17 травня 2021 року ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» організовано проведення 88-ї щорічної студентської наукової конференції за назвою «Інноваційні ідеї та креативні проєкти в цифровій екосистемі».

Кафедра фінансового права Юридичного інституту в межах названої конференції під головуванням в. о. завідувача кафедри фінансового права д.ю.н., професора О. В. Кузьменко провела онлайн через сервіс ZOOM засідання платформи «Публічно-правове регулювання фінансової системи України: сучасність, перспективи», участь у якому взяли здобувачі першого (бакалаврського) (3-4 курси) та другого (магістерського) (5 курс) рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання, а також науково-педагогічні працівники кафедри фінансового права.

Під час проведеного засідання Платформи були обговорені актуальні питання щодо: оподаткування податком на додану вартість та транспортним податком, перспектив законодавства у сфері обігу віртуальних активів, використання цифрових валют центральних банків держав, співвідношення правових понять «кіберзагроза» та «кіберризик» при переказі коштів, оскарження в публічних закупівлях, перспектив правового формування системи фінансових та платіжних послуг, принципів захисту інформації під час здійснення платіжних операцій, сучасного стану управління державним боргом та проблем бюджетного планування.

Модераторами Платформи та науково-педагогічними працівниками кафедри фінансового права відмічено високий рівень підготовки студентів, актуальність обраних назв тезів, обґрунтованість наведених авторських позицій та запропонованих шляхів удосконалення чинного законодавства.

За результатами проведення засідання Платформи окремо відзначено тези студентки 5 курсу групи ЮПУ-502 Решетняк Н. В. та студентки 4 курсу групи ЮП-404 Кичинської А. О. денної форми навчання, які рекомендовані до опублікування у електронному збірнику тезів конференції.

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам засідання Платформи кафедри фінансового права за цікаві та актуальні доповіді, активну участь у обговоренні, та запрошуємо до майбутніх наукових заходів кафедри фінансового права.

Старший викладач кафедри фінансового права,

заступник завідувача кафедри Б. В. Богдан