Навчальні матеріали курсу "Демократія: від теорії до практики"29 Серпня 2019р.

Кафедра конституційного та муніципального права отримала навчальні матеріали від Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні IFES Ukraine задля забезпечення викладання інноваційного та інтерактивного курсу для студентів 2-го курсу Юридичного інституту «Демократія: від теорії до практики».

Курс розроблений IFES спеціально для України з урахуванням кращого світового досвіду та впроваджений у навчальний процес Юридичного інституту з 2019-2020 навчального року як дисципліна варіативної складової.

Нагадуємо, що з підписання 28 січня 2019 р. Протоколу про співпрацю між ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) в Україні, наш університет увійшов до групи 20 провідних вищих навчальних закладів України, які почали впроваджувати курс «Демократія: від теорії до практики» у навчальний процес.

Бажаємо студентам натхнення та високих результатів у здобутті нових знань, умінь та навичок!