Навчально-методичний семінар25 Жовтня 2019р.

25 жовтня студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки та управління ДВНЗ КНЕУ ім. В.Гетьмана» в межах дисципліни «Публічне право (конституційне право)» взяли участь у науково-методичному семінарі від кафедри конституційного та муніципального права: «Принципи демократії у державному управлінні: теорія та практика» (модератори: Рижук Ю.М. та Сагайдак Ю.В.).

????З доповідями про поняття та сутність державного управління, а також особливості організації державного управління в Україні під керівництвом Сагайдак Ю.В.  виступили наступні студенти: Демченко Д, Лебедєва А. Булашев А. та Хоменко К..

????За допомогою інтерактивного методу «Прогулянка галереєю» під керівництвом Рижук Ю.М.  та за участю Сагайдак Ю.В. була проведена дискусія щодо ключових принципів демократії та реалізація їх у здійснені державного управління .

Дякуємо учасникам та організаторам за цікаві аргументи, жваву дискусію та ґрунтовні доповіді!