Круглий стіл на тему: «Реформування інституту юридичної відповідальності: історія, сучасність, перспективи»10 Грудня 2018р.

10 грудня 2018 року в межах заходів, запланованих Юридичним інститутом у 2018 році до Всеукраїнського «Тижня права», кафедрою кримінального права та процесу спільно з кафедрою фінансового права організовано і проведено  міжкафедральний круглий стіл за темою «Реформування інституту юридичної відповідальності: історія, сучасність, перспективи». Метою цього наукового заходу було обговорення актуальних питань розвитку інституту юридичної відповідальності в сучасних умовах, з'ясування проблемних аспектів практики застосування цього інституту.

Після привітального слова завідувачів кафедри студенти-юристи 4-6 курсів та аспіранти представили наукові доповіді, які стосувалися широкого спектру наукових проблем: від питань застосування фінансово-правових санкцій (Красуцький Віталій, Гордієнко Софія та інші) до проблем кримінальних проступків (Денисюк Оксана), юридичної відповідальності за корупційні та пов'язані з корупцією правопорушення (Проценко Анжеліка, Радченко Анастасія) і захисту викривачів корупції (Горкуша Євген).

Кожне наукове повідомлення стало предметом жвавого обговорення.

Висловлюємо вдячність усім учасникам міжкафедрального круглого столу за плідну підготовку та активну участь в його роботі.