Цивільне право України. Загальна частина

Мета вивчення дисципліни – досягнення всебічного глибокого розуміння здобувачами природи і сутності цивільно-правових відносин, підготовка до практичної діяльності висококваліфікованих  фахівців-правознавців; оволодіння  правилами  самостійної роботи з цивільними нормативно-правовими актами,  навичками практичної роботи; засвоєння змісту цивільно-правових інститутів, об’єктивних закономірностей їх розвитку, суті цивільно-правових категорій; розуміння змісту норм цивільного права, тлумачення його норм; застосовування до конкретних життєвих ситуацій норм цивільного права; набуття досвіду  науково-дослідної роботи в галузі цивільного права.

Методичні матеріали з навчальної дисципліни (ОПП "Правознавство")

Робоча програма з навчальної дисципліни (ОПП "Правознавство")

Методичне забезпечення з навчальної дисципліни (081 Право громадської та політичної діяльності)

Робоча програма з навчальної дисципліни (ОПП "Право громадської і політичної діяльності")