Кравець Наталія Іванівна

Науковий ступінь: немає
Стаж роботи:22 роки
Біографія:

У 2001 році закінчила з відзнакою навчання на юридичному факультеті КУТЕП, отримавши вищу юридичну освіту за спеціальністю "Правознавство".

В цьому ж році розпочала трудовий шлях в стінах КНЕУ ім. Вадима Гетьмана на посаді завідувача навчально-методичним кабінетом на юридичному факультеті. В зв’язку з цим навчалася на факультеті післядипломної освіти Київського національного економічного університету за напрямком «Інформаційні системи підтримки організації навчального процесу» з послідуючим отриманням свідоцтва про підвищення кваліфікації.

У 2003 році зарахована за конкурсом на посаду асистента кафедри правового регулювання економіки. У 2004 році переміщена в указаній посаді на кафедру цивільного та трудового права. В зв’язку з цим підвищувала кваліфікацію в КНЕУ за програмою тренінгу спеціальної педагогічної підготовки «Сучасні методи навчання», підготувавши та захистивши роботу на тему: «Застосування методів активізації навчання при викладенні курсу «Цивільне право», з послідуючим отриманням свідоцтва про підвищення кваліфікації.

З 2017 року по сьогоднішній день - старший викладач кафедри цивільного та трудового права юридичного інституту.

У квітні 2019 році отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації за програмою "Формування у студентів компетентностей XXI сторіччя".

У 2022 році підвищено кваліфікацію шляхом проходження закордонного наукового стажування в Інституті Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці(IIASC) на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW у м. Варшава (Польща) в рамках освітнього проекту ІМАНС на тему «Академічна доброчесність» з подальшим отриманням сертифікату.

Заслужений працівник КНЕУ ім.Вадима Гетьмана.

Нині викладає такі дисципліни: цивільне право України, римське приватне право та латинська юридична фразеологія, право інтелектуальної власності, деліктні зобов'язання в цивільному праві.

5 основних публікацій за останні 5 років :

1. Кравець Н.І. Деякі питання діяльності юридичних осіб в умовах війни через призму змін в законодавстві України / Правничі студії пам`яті Василя Івановича Синайського: проблеми функціонування юридичних осіб приватного права в умовах воєнного стану: Зб. Матеріалів круглого столу студентів, аспірантів, молодих вчених, науково-педагогічних працівників [Електронний ресурс]. – К. : КНЕУ, 2023. - C. 22-27

2. Кравець Н. І. Питання гендерної рівності через організаційно-правове забезпечення. Принципи гендерної рівності та недискримінація як євроінтеграційні орієнтири у сфері вищої освіти: Збірник матеріалів Міжнародної конференції, присвяченої Міжнародному дню жінок і дівчат у науці (14 лютого 2023 року) [Електронний ресурс] / ред. кол.: Кожура Л.О., Ілікчієва К.І., Богданець А.В. Київ: КНЕУ, 2023. С. 74-76.

3. Кравець Н.І. Основні правові фактори та засоби стримування як гарантії регіональної та глобальної безпеки України та світу // Україна і світ: правові питання регіональної та глобальної безпеки: Збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції (18 травня 2022 року) / ред. кол.: Кузьменко О.В., Шульженко Ф.П., Чорна В.Г. - К.: Видавничий центр «Кафедра», 2022. – С.131-134

4. Кравець Н.І. Деякі організаційно-правові аспекти щодо поняття та керівних ідей академічної доброчесності через призму правового забезпечення // Академічна доброчесність: виклики сучасності: збірник наукових есе (Республіка Польща, Варшава, 24.01 – 04.03.2022) / уклад. Ю. Главчева; Польсько-українська фундація «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці»; Духовна Академія Університету Кардинала Стефана Вишинського; Фундація ADD. Варшава, 2022. - С.39-42

5. Nataliia Kravets. Legal regulation of financial leasing in Ukraine // Multidisciplinarni mezinarodni vedecky magazine «Veda a perspektivy» - №6(6) – Praha, Ceske republika/ - 2021. P.93-103, ISSN : 2695-1584 (Print); 2695-1592 (Online); DOI:10.52058/2708-7530-2021-6(6); https://doi.org/10.52058/2695-1592-2021-6(6)-93-102 (фахове, Index Copernicus,Google Scholar)