Римське приватне право

Метою навчальної дисципліни є: надати студентам  необхідні знання у сфері римського приватного права латинської юридичної фразеології, сформувати базові системні теоретичні знання, вміння і навички в сфері реалізації  норм сучасного цивільного, сімейного, спадкового права із врахуванням тісного зв’язку системи цих норм з історико-правовим досвідом формування, розвитку і рецепції римського приватного права в країнах романо-германської правової системи, в т. ч. в Україні.

Методичне забезпечення з навчальної дисципліни (081 Правознавство) 2020

Методичне забезпечення з навчальної дисципдіни (081 Право громадської та політичної діяльності) 2020

Методичне забезпечення з навчальної дисципліни на 2021-2022 н.р.

Методичні матеріали з навчальної дисципліни (ОПП Правознавство) 2022

Робоча програма з навчальної дисципліни (ОПП Правознавство) 2022

Методичні матеріали з навчальної дисципліни (ОПП Право громадської і політичної діяльності) 2022

Робоча програма з навчальної дисципліни (ОПП Право громадської і політичної діяльності) 2022