Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Фастовець Анна Сергіївна

Кафедра: Кафедра міжнародного та європейського права
Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат юридичних наук
Біографія:

Народилася і проживає в м.КиєвіЗакінчила Інститут міжнародних відносин Київського університету імТ.ШевченкаОтримала ступінь бакалавра міжнародних відносинмагістра міжнародного права, а також перекладача з англійської мови. 

З 1999 р. працювала в КНЕУ на кафедрі правового регулювання економіки, потім, зі створенням кафедри міжнародного та європейського права - на цій кафедрі. Тривалий час проводила лекційні та семінарські заняття, а також була відповідальною за методичне забезпечення таких предметів, як міжнародне право, міжнародне приватне право.  

В рамках програми TRMPUS/TACIS працювала над розробкою дисципліни "Право Європейського Союзу", є співавтором підручнику "Право Європейського Союзу" разом із проф. В.Ф.Опришком і А.В.Омельченком.  Із успішним завершенням програми і запровадженням дисципліни "Право Європейського Союзу" проводила лекційні та семінарські заняття також й з цієї дисципліни, а також відповіжала за методичне забезпечення предмету. 

В подальшому в рамках наступного етапу програми TEMPUS/TACIS  проводила комплексне наукове дослідження проблеми помилки в договорі. Дослідження було зроблене на базі Віденського економічного університету під керівництвом проф. П.Доральда. Результати дослідження опубліковано у виданні Віденського економічного університету. 

Має ряд наукових публікацій в різних вітчизняних та іноземних виданнях. Було випущено навчально-методичний посібник з міжнародного права. Брала участь у підготовці відповідних розділів підручнику "Правознавство" за заг. редакцією  В.Ф.Опришка і Ф.П.Шульженка.  

В даний час завершує роботу над дисертаційним дослідженням в сфері права Європейського Союзу.