Студентський круглий стіл "Право-2019"13 Квітня 2019р.

18 квітня 2019 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбудеться студентський круглий стіл “ПРАВО-2019”, присвячений актуальним питанням правової реальності.

Вже поданий перелік тем доповідей охоплює широкий спектр актуальних правових питань сьогодення.
У роботі круглого столу візьмуть участь представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, практикуючі юристи, студенти КНЕУ, КПІ, НАУ.

Інформаційним партнером заходу  є всеукраїнське щотижневе професійне юридичне видання «ЮРИДИЧНА ГАЗЕТА».
Організаційним партнером заходу є сервіс з прибирання квартир «УБЕРЕМ».

До участі у роботі круглого столу запрошуються студенти КНЕУ та студенти вищих навчальних закладів міста Києва, аспіранти, викладачі (науковці), учні середніх шкіл, представники органів державної влади, комерційні компанії, представники засобів масової інформації, зацікавлені особи, спонсори-партнери.

Дата проведення: 18.04.2019.
Місце проведення: м. Київ, проспект Перемоги 54/1, конференц-зал КНЕУ.
Час проведення: 14:30.

Доповіді учасників круглого столу будуть опубліковані в окремому електронному виданні.
Всім учасникам круглого столу, за умови попередньої реєстрації, видаються безкоштовні сертифікати.