Виступ представників кафедри у Верховній Раді України27 Червня 2013р.

14 червня 2013 року Регіональне Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі спільно з  Комітетом Верховної Ради України з питань європейської інтеграції провели  у Києві міжнародну конференцію на тему: «Соціальний вимір європейської інтеграції України: до нових законодавчих ініціатив та зміцнення співпраці між Україною та ЄС». Для участі у конференції були запрошені народні депутати України, представники виконавчої влади України, дипломатичного корпусу, експерти з України та країн-членів ЄС.

В рамках конференції представниками кафедри європейської інтеграції (проф., д.е.н. Чужиков В.І., Никонюк К.О.,  ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана») були презентовані  результати дослідження «Соціальні наслідки євроінтеграції України: система вищої освіти та охорони здоров'я».  Експерти висвітлили можливі виклики, що постануть перед Україною  внаслідок підписання Угоди про ЗВТ з ЄС, надали пропозиції щодо законодавчих ініціатив до профільних комітетів Верховної Ради та міністерств.