Вітаємо переможниць та переможця 86-ї Університетської наукової конференції!14 Травня 2019р.

14 травня 2019 року відбулася 86-а Університетська наукова конференція «Інноваційна Україна: креативні ідею та проекти». Студентки та студент спеціальностей «міжнародні економічні відносини» та «економіка підприємства» 1-3 курсів прийняли участь у платформі «Україна у європейському інноваційному просторі» кафедри  європейської економіки та бізнесу.

Цікаві доповіді та презентації викликали гарячі дискусії.

Найкращими були визнані наступні виступи:

1 місце - Кравченко Р.В., Гаврищук К.О., 3 курс, тема доповіді «Залучення України до європейського інноваційного простору»;

2 місце – Клименко В. О., 3 курс, тема доповіді «Інновації в економічному середовищі Швеції: досвід для України»;

2 місце - Луцюк А., Крупко Є., 2 курс, тема доповіді «Конвергенція економічного розвитку країн-членів ЄС»;

3 місце -  Фомічов А. О., 2 курс,тема доповіді «Роль автомобілебудування в економіці Німеччини»;

3 місце -  Колесник А. О., 1 курс, тема доповіді«Інноваційна система Швейцарії»;

3 місце - Ігнат’єва В. Д., 3 курс, тема доповіді «Інноваційні моделі бізнесу ВБ: досвід для України».

Вітаємо переможниць та переможця та їх наукових керівниць Вінську О.Й., Гончарову А.О. та Ткаленко С.І.!