Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Партнери

Головними партнерами кафедри європейської економіки та бізнесу є факультет міжнародних відносин Братиславського економічного університету (Словаччина), Ансбахський університет прикладних наук (Німеччина), Фонд імені Фрідріха Еберта (Німеччина), Університет Фоджа (Італія), Краківський економічний університет (Польща), Жешовський університет (Польща), Європейська Бізнес Асоціація (Україна), Громадська організація "Центр нових рішень" (Україна).

 

Коротка інформація про партнерів:

 

БРАТИСЛАВСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

На сьогодні Братиславський економічний університет є найбільшим університетом Словаччини, що забезпечує всебічну освіту з економічних та управлінських навчальних програм на всіх рівнях навчання та співпрацює з багатьма університетами Європи.

Основні напрями співпраці з кафедрою:

23 вересня 2019 року підписано угоду про двостороннє співробітництво, яка дає змогу отримати два магістерських дипломи ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини" та Братиславського економічного університету (м. Братислава, Словаччина) за спеціальністю "Економічна дипломатія".  Документ є доповненням до Рамкової угоди про співробітництво між університетами, укладеної 27 травня 2016 року.

Детальніше про подію можна дізнатися з першоджерела: https://euba.sk/aktivity-a-media/aktuality/1768-dvojity-diplom-medzi-eu-v-bratislave-a-kyjevskou-narodnou-ekonomickou-univerzitou-vadyma-hetmana

 

АНСБАХСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРИКЛАДНИХ НАУК

Представник університету професор, доктор філософії та відомий бізнес-практик Домінік Кьогель, який є науковим керівником кампусу Ротенбург університету Ансбах (Німеччина) та професором магістерської програми "Міжкультурний менеджмент", співпрацює з проектною групою ОПП "Міжнародні економічні відносини" у напрямку розширення міжнародної академічної мобільності, запровадження бі-національного наукового керівництва кваліфікаційними магістерськими роботами та проведення спільних наукових досліджень.

Професором було проведено низку практичних семінарів для здобувачів освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти "Міжнародні економічні відносини":

https://meim.kneu.edu.ua/ua/depts6/evrointegracii/ei_news/news_Dominik_Koegel/

https://meim.kneu.edu.ua/ua/depts6/evrointegracii/ei_news/Dominik_Kogel_Seminar_followup/

Аргументи професора, які базувалися на тривалому міжнародному досвіді практичної роботи у провідних транснаціональних корпораціях, виявилися доволі переконливими та викликали непідробний інтерес студентів нашого університету.

 

ЄВРОПЕЙСЬКА БІЗНЕС АСОЦІАЦІЯ

Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні та є найбільш впливовим та найчисельнішим об’єднанням бізнесу в Україні. Асоціація об’єднує понад 900 компаній, які діють на українському ринку та працює задля покращення інвестиційного клімату України й розвитку співробітництва між Україною та ЄС. Основні напрями діяльності:

  • захист інтересів іноземних та вітчизняних інвесторів на найвищому державному рівні;

  • сприяння співпраці компаній-членів і налагодження тісних контактів між ними;

  • допомога підприємствам у розвитку на українському ринку, включаючи можливості PR;

  • забезпечення компаній-членів комплексною інформацією про те, що відбувається в країні та її регуляторному полі.

                        Офіційний сайт ЄБА: https://eba.com.ua

 

Основні напрями співпраці з кафедрою:

- переддипломна практика та професійна орієнтація здобувачів освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти "Міжнародні економічні відносини" в межах проекту "Успішний старт";

- профорієнтаційні зустрічі представників ЄБА зі студентами бакалаврату факультету МЕіМ,

- участь викладачів кафедри у заходах ЄБА (зокрема, зустрічі з головою та представниками уряду України),

- стажування викладачів кафедри на базі ЄБА,

- розробка спільних сертифікаційних освітніх програм для магістрантів кафедри.

Остання редакція: 07.11.23