Adam Lamb - Second in Learning Area/Head of Key Stage 4 Languages13 Березня 2019р.

18 лютого 2019 року на кафедрі іноземних мов і міжкультурної комунікації факультету МЕіМ ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" був проведений розмовний клуб з Adam Lamb - Second in Learning Area/Head of Key Stage 4 Languages, Mossbourne Community Academy і Matthew Goodfellow - Architect at Hawkins/Brown за участю студентів факультетів МЕіМ та ФЕФ в рамках студентського наукового гуртка. Студенти спілкувались іспанською та англійською мовами. Говорили про Україну, архітектуру Києва та Лондона, Брексіт та інші теми. Гості ділились враженнями від Києва, зустріч пройшла в дуже дружній атмосфері. Дякуємо Adam і Matthew за приємні моменти!!!!