Студентська конференція 201719 Травня 2017р.

11 травня 2017 року відбулася кафедральна секція щорічної студентської конференції ДВНЗ КНЕУ ім. В.Гетьмана "Фактори міжнародної конкурентоспроможності країн". Теми, які дослідники запропонували увазі присутніх, відзначалися традиційною розмаїтістю, актуальністю та відображенням практичного досвіду самих доповідачів. Вони аргументовано представили свої наукові доробки, що згенерувало плідну дискусію.

Наукові доповіді наступних студентів кафедральне журі визнало найкращими:

1 місце студентка Новосад Юлія, тема "Розвиток альтернативної енергетики США в умовах обмеженості ресурсів" (керівник доц. Черницька Т.В.);

1 місце студент Тичина Олександр, тема "Властивості світової економіки в умовах глобалізації" (керівник доц. Цимбал Л.І.);

2 місце студентка Кривонос Юлія "Виставкова діяльність як чинник конкурентоспроможності країни" (керівник проф. Ільницький Д.О.);

3 місце студенка Фалінська Тетяна "Конкурентоспроможність країн на світовому товарному ринку текстильної продукції та одягу в умовах членства в СОТ" (керівник доц. Ковтонюк К.В.).

Усі учасники конференції отримали сертифікати, а кращі були нагороджені грамотами за найцікавіші доповіді та генерування дискусії.