Бізнес-симуляційна гра з дисципліни ВФОвМБ14 Грудня 2018р.

14 грудня 2018 в ауд.147  відбулась відкрита презентація студентських проектів за результатами бізнес-симуляційної гри
з дисципліни "Валютно-фінансові операції в міжнародному бізнесі"

Керівник проектів та куратор навчальної дисципліни - д.е.н., професор Руденко-Сударєва Л.В.

Магістранти групи ММФ- 506, що навчаються за програмою "Міжнародні фінанси", блискуче представили результати своїх командних досліджень.

Особливо відзначились "керівники" симуляційних міжнародних компаній Швейцарії, Нідерландів та України - Катрич Олена, Паламарчук Вікторія та Михолап Христина.

Присутні на заході завідувач кафедри міжнародних фінансів д.е.н., професор Мозговий, д.е.н., професор Токарь В.В., к.е.н., ст. викладач Ананьєв М.Ю. зазначили комплексний характер та високу практичну спрямованість виконаних студентських проектів.

Вітаємо учасників і зичимо успішного складання екзамену!