V Міжнародна наукова конференція з питань міжкультурної комунікації11 Квітня 2019р.

11 квітня 2019 р. в КЕНУ імені Вадима Гетьмана в рамках ІІ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВОГО КОНГРЕСУ SMART SOCIETY 2019 відбулася V Міжнародна наукова конференція «СТРАТЕГІЇ МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ В МОВНІЙ ОСВІТІ СУЧАСНИХ УНІВЕРСИТЕТІВ», співорганізатором якої стала кафедра німецької мови.

У вступному слові завідувач кафедри М.М. Гавриш висловив переконання, що міжкультурна комунікація стала визначальним фактором нинішнього етапу розвитку людства та його подальшого прогресу і тому формування міжкультурної компетенції студентів є одним з пріоритетних завдань вищої школи.

Старший викладач кафедри І.Ф. Андрійко, відштовхуючись від викликів четвертої промислової революції та ТОП-10 ключових компетенцій 21-го століття, присвятила свій виступ можливостям розвитку критичного мислення студентів на заняттях з іноземної мови в рамках формування їхньої міжкультурної комунікативної компетенції.

Дякуємо кафедрі іноземних мов та міжкультурної комунікації і кафедрі бізнес-лінгвістики за активну співпрацю в період підготовки конференції, а усім учасникам за корисні повідомлення, які сприятимуть модернізації освітнього процесу.

Найближчим часом матеріали конференції будуть опубліковані у відповідному електронному збірнику.