ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ СТУДЕНТСЬКОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ!16 Травня 2019р.

Вітаємо переможців німецькомовної секції «Актуальні виклики та перспективи розвитку України» в рамках 86-ї наукової студентської конференції Університету:

- І місце: ЗАБОЛОТНА МАРГАРИТА, студентка ІІ курсу факультету міжнародної економіки і менеджменту;

- ІІ місце: НІЖИНСЬКА ВІТАЛІНА, студентка ІІ курсу факультету міжнародної економіки і менеджменту та МОСЕЙЧУК АНТОН, студент ІV курсу факультету міжнародної економіки і менеджменту;

- ІІІ місце: ДАВИДЕНКО ЄГОР, студент ІІІ курсу факультету міжнародної економіки і менеджменту, ОСТАПЕНКО ВЛАДИСЛАВ, студент І курсу факультету міжнародної економіки і менеджменту та ФЄТІСОВ ВЯЧЕСЛАВ, студент ІІІ курсу факультету міжнародної економіки і менеджменту.

Дякуємо усім учасникам конференції, а це загалом 40 студентів, за змістовні виступи та бажаємо подальших успіхів у оволодінні німецькою мовою та у наукових пошуках.