Продовження серії лекцій від фахівців Національного банку України17 Грудня 2020р.

Сьогодні лекцію для студентів на тему «Практичні аспекти організації корпоративного управління в банках України» провела Наталія Мосьпан, представниця Департаменту виїзних перевірок #НБУ. У ході заняття було розкрито ряд проблемних питань, особливостей регулювання у сфері корпоративного управління банку, а також розглянуто практичні кейси. Лекція була проведена в інтерактивній формі, студенти мали можливість висловити власну позицію, а також задати питання експерту.
Кафедра банківської справи та страхування висловлює подяку Національному банку України за співпрацю з академічною спільнотою та Наталії Мосьпан за цікаву та змістовну лекцію!
Зображення може містити: 1 особа
Зображення може містити: 2 людини