Примостка Людмила Олександрівна

Кафедра: Кафедра банківської справи
Посада: завідувач кафедри
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Стаж роботи: 33 роки
Біографія:

Закінчила з відзнакою факультет кібернетики Київського державного університету ім. Т. Шевченка. З 1985 р. після закінчення аспірантури працює в КНЕУ. В 1992 р. захистила кандидатську дисертацію, а в  2002р. - докторську дисертацію. Проходила стажування у США за програмою Світового банку "Банківський менеджмент" та у Центральному банку Словаччини. З 2005р. по 31.08.2018р. очолювала кафедру менеджменту банківської діяльності фінансово-економічного факультету. З 01.11.2018 була обрана на посаду завідувача кафедри банківської справи. Заслужений працівник КНЕУ. Відмінник освіти України. Нагороджена Почесною грамотою Премєр міністра України, Киівського міського голови, Почесними грамотами Національного банку України. Має понад 150 наукових праць. Підготувала двох докторів економічних наук та 12 кандидатів економічних наук.