Результати захисту магістерських дипломних робіт за програмою «Фінансування інвестиційних проектів» у 2018 році17 Квітня 2018р.

13, 16 та 17 квтіня 2018 року на кафедрі інвестиційної діяльності відбувся захист магістерських дипломних робіт за програмою «Фінансування інвестиційних проектів» студентів заочної форми навчання. Студенти представили результати своїх досліджень у ході публічного захисту перед Екзаменаційною комісією з атестації здобувачів ступеня магістра. До складу комісії увійшли д.е.н., професор, завідувач кафедри інвестиційної діяльності Тетяна Володимирівна Майорова, к.е.н., доцент Смірнова Ольга Олегівна, к.е.н., доцент Ляхова Олена Олександрівна. Також на захисті були присутні інші викладачі кафедри.

Заслухавши доповіді 23 студентів, ознайомившись із змістами магістерських дипломних робіт, відгуками наукових керівників та зовнішніх рецензентів, Екзаменаційна комісія з атестації здобувачів ступеня магістра прийняла рішення щодо оцінок за виконану роботу. Серед них – 14 робіт з оцінкою «відмінно» та 9 - з оцінкою «добре».

Висловлюємо свої вітання із успішним захистом магістерських дипломних робіт та бажаємо успіхів у їх подальшому професійному житті!