ІІІ Міжнародний літній форум «Сучасні питання цифрової економіки»02 Вересня 2019р.

8-29 серпня 2019 року у межах багаторічної співпраці між науковцями КНЕУ імені Вадима Гетьмана (Україна) та університету Бремена (Німеччина) відбувся Міжнародний літній форум «Сучасні питання цифрової економіки». Захід складався з таких частин, обумовлених поставленими завданнями: обговорення результатів досліджень магістрантів, обговорення результатів досліджень докторантів, виступи та обмін думками фахівців-практиків та науковців з метою досягнення міждисциплінарного підходу у виробленні стратегії подальшої цифровізації суспільного життя та економіки.

28 серпня магістранти з університету м. Бремена презентували доповіді щодо програми цифровізації освіти Німеччини, за результатами обговорення отримавши зворотній зв'язок. Докторанти з України зосередилися на результатах роботи цифрових стартапів в Україні та перспективах цифровізації бізнесу, публічного сектору, роботи громадських організацій.

29 серпня разом з виступами науковців КНЕУ імені Вадима Гетьмана професор університету м. Бремена А.Хайнеман презентував останнє дослідження оподаткування цифрових компаній та пропозиції для Єврокомісії за результатами форуму в Сінгапурі, доповідачі з Міністерства економіки України та приватних концернів продовжили дискусію щодо практичної імплементації пропозицій з урахуванням українських практик.

Організаторами форуму стали Голови Ради молодих вчених та Наукового студентського товариства КНЕУ імені Вадима Гетьмана Степура Марина та Ганна Котіна, декан факультету маркетингу Олександр Дима , декан факультету управління персоналу, соціології та психології Світлана Цимбалюк, завідувач кафедри обліку і оподаткування Шигун Марія. Щира вдячність всім учасникам, гостям і організаторам! Особлива подяка викладачам кафедри фінансів Рудик Наталії, Ганні Завистовській та Тетяні Жибер!

Захід відбувся англійською мовою.