Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Котіна Ганна Михайлівна

Кафедра:Кафедра фінансів імені Віктора Федосова
Посада:доцент кафедри фінансів імені Віктора Федосова
Вчене звання:доцент
Науковий ступінь:кандидат економічних наук
Стаж роботи:17 років
Біографія:

З 2006 по 2010 рік навчалась в аспірантурі з відривом від виробництва в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на кафедрі фінансів. З 2010 по 2012 рік працювала на посаді асистента кафедри фінансів, з 2012 року обіймала посаду старшого викладача кафедри фінансів, нині є доцентом кафедри фінансів. У 2011 році успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: «Прогнозування податкових надходжень бюджету» зі спеціальності: 08.00.08 - «Гроші, фінанси і кредит». З 2015 по 2017 рік обіймала посаду Заступника директора Інституту підвищення кваліфікації КНЕУ. З вересня 2017 року по вересень 2019 року була докторантом кафедри фінансів

Нині є доцентом кафедри фінансів імені В. Федосова та Головою Ради молодих вчених КНЕУ, Заступником Директора (Керівником Програм) Центру досконалості викладання ННІ Бізнес освіти ім. А. Поручника КНЕУСпіворганізатор бі-національного проекту підготовки PhD-досліджень, Член Вченої ради КНЕУ, Член робочих груп з акредитації освітніх програм здобувачів трьох рівнів вищої освіти,  Експерт з акредитації (ДОУ «Навчально-методичний центр якості освіти»).

Для підвищення фахового рівня проходить стажування в наукових установах країн ЄС, зокрема,  в Німеччині:  м. Бремен (Університет міста Бремена), м. Мюнхен (EU Business School), м. Шпайєр (Німецький університет адміністративних наук), та м. Лейпциг (Лейпцигський Університет); Іспанії, м. Барселона (EU Business School), Австрії, м. Відень (International Institute for Social and Economic Sciences (IISES)), Китаю, м. Гонг-Конг (Society for Interdisciplinary Business & Economic Research (SIBR). Крім того, Котіна Г.М. за останні 5 років прослухала більше 200 семінарів та публічних лекцій представників світової фінансової спільноти в рамках проекту Модернізації управління державними фінансами (GIZ), Київської школи економіки (KSE), Інституту економічних досліджень та політики (IERP) (Бремен, Німеччина) тощо.

Член комітету з Інтернаціоналізації Центру міжнародної академічної мобільності КНЕУ. З 2016 року ініціатор та співорганізатор численних міжнародних науково-практичних заходів з провідними європейськими Університетами – Німеччини, Польщі, Болгарії, тренер Програм підвищення кваліфікації державним службовцям (НН ІБО ім. А. Поручника, КНЕУ). Учасник міжнародних науково-дослідних проектів за підтримки DAAD та Erasmus`+ програм. Співорганізатор Green Business School (КНЕУ) та член Громадської організації «CBVS»

Відзначена подяками та грамотами за високі досягнення в інноваційній діяльності КНЕУ (2015, 2016, 2017, 2018, 2019 та 2020 років), за значний вклад у розвиток науки в економічній сфері та активну участь у підготовці висококваліфікованих спеціалістів органами Державної фіскальної служби України (2016, 2017 роки), за високий науово-педагогічний професіоналізм у підготовці переможців конкурсів наукових робіт студентів (2020 рік), Почесною Грамотою за вагомий внесок в організацію та розвиток дослідницької та інноваційної діяльності Університету (2020 рік), за підготовку переможця міжнародного конкурсу накових робіт аспірантів (2021 рік), за високий рівень підготовки та організацію участі студентів у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах студентських наукових робіт у 2020 році (2021 рік), за вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну нуково-педагогічну діяльність (2021 рік)

Автор понад 100 наукових та науково-методичних праць. Має 4 авторських свідоцтва, публікації в журналах, що входять до науковометричних баз даних Scopus та Web of Science, 3 параграфи в колективних монографіях, 1 підручник у співавторстві, 5 навчальних посібників у співавторстві (4 з яких з грифом МОН), більше 40 тез конференцій (30 міжнародних, в т.ч. 28 після захисту кандидатської дисертації)), приймає активну участь у науково-творчій роботі студентів і молодих вчених та організаційно-просвітницькій діяльності Університету.

Розробник та співрозробник інноваційних курсів для студентів першого та другого освітнього рівня — «Макрофінансовий ризик-менеджмент», «Макрофінансове планування» та «Макрофінанси». З 2017 року співрозробник та лектор блок-курсу «Публічний сектор та мультирівневе управління» Університету м. Бремен (Німеччина). Лектор курсу "Оподаткування в перехідних економіках" та "Оподаткування та децентралізація в країнах, що розвивають та з перехідними ринками" в Літній школі факультету бізнесу та економіки Університету міста Бремен (Німеччина), "Публічні фінанси та фіскальна стійкість в мультирівневих системах" в Літній школі та "Економіка публічного сектору" в регулярному семестрі факультету бізнесу та економіки Університету міста Бремен (Німеччина), з 2022 року є запрошеним науковцем факультету бізнесу та економіки Університету міста Бремен (Німеччина)

Ініціатор та співкоординатор пілотного проекту дуальної освіти зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» в КНЕУ (з 2019 року) в кооперації з аудиторськими компаніями ТОВ «Делойт енд Туш ЮСК Україна» та ТОВ «БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА»

За час роботи на кафедрі викладає дисципліни – «Фінанси», «Бюджетна система», «Податкова система», «Фіскальна політика», «Макрофінансовий ризик-менеджмент», «Макрофінансове планування», «Публічний сектор та мультирівневе управління», «Макрофінанси».

Викладає українською та англійською мовами