Вітаємо студентів курсу Due Diligence із перемогою!26 Квітня 2019р.

25 квітня пройшов фінал спільного конкурсу KPMG в Україні та КНЕУ ім. В. Гетьмана по курсу “Due Diligence” (Due Diligence advisory in M&A transactions).

У фінал увійшли 4 команди КНЕУ та команда з Одеського національного економічного університету.

Студенти представляли свої кейси під час бізнес-гри, відповідали на непрості питання суддів - боротьба за перемогу була запеклою.

Перше місце зайняла наша команда «Goldman Sach», яку готували викладачі кафедри корпоратиних фінансів і контролінгу д.е.н., професор, завідувач кафедри Олег Олександрович Терещенко та к.е.н., доцент Ірина Василівна Іванець в рамках англомовного курсу DD.
     Друге місце між собою поділили інша команда КНЕУ «Barclays» та команда з Одеського національного економічного університету «Black Sea Capital».

Усі переможці отримали пам’ятні подарунки від KPMG в Україні.
     Ми щиро радіємо за успіхи наших студентів і зичимо нових перемог у бурхливому океані бізнесу!