Новини кафедри

• 12 Червня 2020
  • 15 Травня 2020

Вітаємо з ювілеєм!

Вельмишановний Семене Степановичу?Прийміть слова глибокої шани і поваги з нагоди Вашого Дня Народження?Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, перегортаючи сторінку за сторінкою. Книга Вашого часопису це - щаслива сім'я і постійна трудова діяльність, це КНЕУ, це кафедра ,,Страхування'', яка започаткована саме Вами і є єдиною спеціалізованою кафедрою в Україні. Семене Степановичу, своєю працею Ви внесли неоціненний вклад в страхову науку і практику, що підтверджено численними авторськими підручниками, сотнями наукових публікацій та учнями - вченими, практиками, фахівцями бізнесу. Міцного, міцного здоров'я Вам, хорошого настрою та многая літа, наш дорогий, СЕМЕНЕ СТЕПАНОВИЧУ?
  • 30 Квітня 2020

На кафедрі страхування відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт у дистанційному режимі

28 квітня 2020 р.на кафедрі страхування відбулася непересічна подія. Вперше відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання у дистанційному режимі. Майбутні магістри мали можливість завдяки платформі Zoomпрезентувати в онлайн-режимі свої здобутки, над якими вони плідно працювали протягом навчання в магістратурі за освітньою програмою «Страхування та ризик-менеджмент».Карантин не став на заваді живій дискусії, яскравим виступам та професійному спілкуванню. Обговорювали питання функціонування ринку страхування життя, розглядали перспективи реформування ринку перестрахування, не обійшли увагою розвиток автотранспортного страхування, окремо шукали шляхи мінімізації витрат страхових компаній та забезпечення їх фінансової надійності.Більшість робіт виконано на високому рівні та отримали як високу оцінку членів ЕК, так і зовнішніх рецензентів.Кафедра страхування вітає студентів зі здобуттям кваліфікації магістра та зичить успішного професійного визнання та кар’єрного зростання.Нині кафедра страхування КНЕУ залишається єдиним спеціалізованим майданчиком з підготовки кадрів для страхового ринку найвищого рівня в Україні.28 квітня 2020 р.на кафедрі страхування відбулася непересічна подія. Вперше відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання у дистанційному режимі. Майбутні магістри мали можливість завдяки платформі Zoomпрезентувати в онлайн-режимі свої здобутки, над якими вони плідно працювали протягом навчання в магістратурі за освітньою програмою «Страхування та ризик-менеджмент».Карантин не став на заваді живій дискусії, яскравим виступам та професійному спілкуванню. Обговорювали питання функціонування ринку страхування життя, розглядали перспективи реформування ринку перестрахування, не обійшли увагою розвиток автотранспортного страхування, окремо шукали шляхи мінімізації витрат страхових компаній та забезпечення їх фінансової надійності.Більшість робіт виконано на високому рівні та отримали як високу оцінку членів ЕК, так і зовнішніх рецензентів.Кафедра страхування вітає студентів зі здобуттям кваліфікації магістра та зичить успішного професійного визнання та кар’єрного зростання.Нині кафедра страхування КНЕУ залишається єдиним спеціалізованим майданчиком з підготовки кадрів для страхового ринку найвищого рівня в Україні.
  • 06 Жовтня 2019

ДІЛОВА ГРА «УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТАМИ В СТРАХОВОМУ БІЗНЕСІ»

03 жовтня 2019 рокустуденти V курсу освітньо-професійної програми «Страхування та ризик-менеджмент» прийняли активну участь в діловій грі «Управління конфліктами в страховому бізнесі»!Магістранти набули компетентностей ведення переговорів, вирішення нестандартних ситуацій, прийняття аргументованих рішень.Завжди незабутньо та приємно працювати з творчими, креативними студентами!
  • 16 Травня 2019
  • 06 Травня 2019
  • 11 Квітня 2019
  • 27 Березня 2019
  • 15 Лютого 2019

Переможці I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»

Вітаємо переможців I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»: студентку IV курсу факультету фінансів Пастушок Світлану та студентку V курсу  ОПП «Страхування та ризик-менеджмент» Полосенко Наталю.Пишаємося нашими креативними, розумними студентами! Бажаємо успішного представлення нашого Університету в II турі!