Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування»!06 Травня 2019р.

16 – 17 квітня 2019 року на базі Миколаївського національного аграрного університету відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Страхування».

Студентка IV курсу факультету фінансів Пастушок Світлана здобула перемогу та отримала диплом III ступеня.

Вона підготувала наукову роботу на тему «Страхування сільськогосподарських культур: проблеми та перспективи» під керівництвом к.е.н., доц. Баранова А.Л. та гідно представила на конкурсі наш університет.

Вітаємо Пастушок Світлану та її наукового керівника доц. Баранова Андрія Леонідовича з призовим місцем і бажаємо подальших звершень!