Кафедра страхування КНЕУ та «АХА Страхування» поглиблюють співпрацю у галузі підготовки фахівців13 Вересня 2013р.

30-31 травня 2013 року Страхова компанія «АХА Страхування» провела навчально-тренінговий семінар для 40 студентів фінансово-економічного факультету, яких було попередньо відібрано за підсумками он-лайн тестування. Серед основних тем підготовки майбутніх фахівців страхової справи – вивчення основних страхових продуктів Компанії, в першу чергу, АвтоКАСКО.

Упродовж двох днів студенти ознайомлювались із діяльністю компанії, взяли участь у ділових командних іграх, поспілкувались з досвідченими фахівцями страхової справи, які працюють у «АХА Страхування». Кожен з учасників семінару отримав цінний подарунок від Компанії. Семінар було організовано Департаментом по роботі з персоналом «АХА Страхування».

За підсумками другого туру спільного проекту Страхової компанії «АХА Страхування» та Навчально-практичного центру страхового бізнесу було відібрано п’ять студентів, які проходитимуть переддипломну практику в Компанії та матимуть можливість працевлаштуватись у «АХА Страхування».