«АХА Страхування» нагородила кращих студентів фінансово-економічного факультету15 Жовтня 2013р.

04 жовтня 2013 року відбулось урочисте нагородження студентів фінансово-економічного факультету, які отримали можливість проходити переддипломну практику в Компанії «АХА Страхування». Оксана ВЕГЕРА, Артур БОРОДАВКО та Сергій ВОЙТОВ стали переможцями у спільному проекті кафедри страхування КНЕУ, Навчально-практичного центру страхового бізнесу КНЕУ та Страхової компанії «АХА Страхування». Студенти отримали цінні подарунки та грошові призи від Компанії.
Під час виступу перед студентами 4 курсу фінансово-економічного факультету завідувач кафедри страхування КНЕУ, професор ГАМАНКОВА Ольга Олексіївна та директор Навчально-практичного центру страхового бізнесу КНЕУ, доцент кафедри страхування Заїкін Юрій Віталійович подякували всім, хто брав участь в проекті, наголосивши на тому, що кафедра страхування й надалі сприятиме тому, щоб студенти КНЕУ оволодівали сучасними навичками та компетенціями сучасного фахівця у галузі страхового бізнесу. «Ми дуже вдячні нашим партнерам – Компанії «АХА Страхування» - за надані можливості для кращих студентів дізнатись «зсередини» як функціонує страхова компанія, ознайомитись із сучасним досвідом ведення страхової справи, така співпраця дозволяє студентам набути необхідного практичного досвіду і посилює їхні конкурентні переваги на ринку праці, що є для нас дуже важливим», - зазначила завідувач кафедри страхування.
Директор департаменту по роботі з персоналом «АХА Страхування» Ольга КРАВЧЕНКО подякувала студентам, які взяли участь у проекті, привітала переможців та запросила студентів активно долучатись до спільних програм з навчання персоналу для «АХА Страхування», які проходять в КНЕУ на базі Навчально-практичного центру страхового бізнесу.