Вплив процесу диджиталізації на внутрішній контроль15 Квітня 2019р.

Оголошення

Кафедра аудиту 17 квітня 2019 року об 11-45 (аудиторія 51, корпус 2) проводить міжкафедральний науково-методичний семінар:

«Вплив процесу диджиталізації на внутрішній контроль»

Мета семінару – ознайомлення з основними викликами інформаційного суспільства та новаціями цифрової економіки, їх впливу на напрями внутрішнього контролю та професію аудитора.

У програмі семінару будуть презентовані наступні питання:

1. Цифровізація економіки на період до 2020 року, її вплив на бізнес і процеси контролю, інтеграція нових технологій:
    1. Електронний документообіг у банківських установах (внутрішній та клієнтський) – ЕЦП, дистанція, ідентифікація, шифрування;
    2. Електронний бізнес – канали продажу (мобільні додатки, SEO, SMM, AI, SCADA),
  2. Процеси обробки даних   (Big Data, Cloud), управління  (Agile).
  3. Сучасні виклики впровадження: (компетенції, виклики, контрольованість). Ризики та безпека технологій, їх контроль (кібербезпека, репутація).
  4. Закон України «Про кібербезпеку» і його вплив на організацію системи внутрішнього контролю.
  5. Аудит інформаційної безпеки (окремі організаційні та методичні аспекти).

Модератор:  Петрик Олена Анатоліївна– д.е.н., професор, завідувач кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана».

Запрошений доповідач – к.т.н., Ігор Дядюра, радник голови Правління, керівник комітету інформаційної безпеки ПрАТ "Банк Фамільний", у якому  створено унікальну внутрішню платіжну систему, що не має аналогів в Україні.

Запрошуються викладачі всіх кафедр факультету обліку та податкового менеджменту КНЕУ, інші зацікавлені особи.

Організатор: Кафедра аудиту