Підвищення кваліфікації викладачами кафедри аудиту23 Травня 2018р.

Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України 17 травня 2018 року було проведено міжвідомчий науково-практичний семінар за темою «Проблеми встановлення та документального підтвердження збитків у судово-економічній експертизі».

В рамках семінару були розглянуті питання щодо практичних аспектів виконання судово-економічних експертиз, перспективи розвитку експертного напрямку, підходи до встановлення збитків та їх документального підтвердження.

В семінарі також взяли участь фахівці науково-дослідних установ системи Міністерства юстиції України, а також Міністерства фінансів, Національного банку, Державної фіскальної служби, Державної аудиторської служби, Рахункової палати, Аудиторської палати, Генеральної прокуратури України та інші.

Від кафедри аудиту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» участь в семінарі взяли:

• завідувач кафедри аудиту, д.е.н., проф. Олена Анатоліївна Петрик,
  • д.е.н., проф. Катерина Петрівна Проскура,
  • к.е.н., доц. Ганна Вікторівна Булкот,
  • к.е.н., доц. Ольга Петрівна Пархоменко,
  • к.е.н. Анна Вікторівна Битківська

за результатами якого отримали відповідні сертифікати.

Вітаємо!