Відкриття сучасного високотехнологічного комп’ютерного класу11 Вересня 2018р.

Відкриття сучасного високотехнологічного комп’ютерного класу на факультеті обліку та податкового менеджменту

У ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» за активної участі кафедри аудиту факультету обліку та податкового менеджменту 06 вересня 2018 року відбулося урочисте відкриття нового комп’ютерного класу, що стало першим кроком до створення центру автоматизації бухгалтерського обліку, фінансів та кадрів компанією «Інтелект-сервіс».

На зазначеній події виступив ректор КНЕУ Дмитро Григорович Лук’яненко, який наголосив на плідній співпраці бізнесу і освіти, необхідності диджиталізації освітніх процесів та синергетичному ефекті від такої співпраці в частині підготовки висококваліфікованих фахівців, що отримуючи дипломи ВУЗу вже будуть мати практичні навички, необхідні для працевлаштування.

Засновник та генеральний директор компанії «Інтелект-сервіс» Сергій Юрійович Линник наголосив, що диджиталізація – це інженерія в бухгалтерському обліку, а також, що така співпраця між бізнесом та освітою дозволяє відчувати кон’юнктуру ринку і нові тенденції в економіці та подякував за співробітництво.

Проректор з науково-педагогічної роботи Анатолій Михайлович Колот зауважив, що ми живемо в цифровому світі та швидка зміна технологій вимагає і від нас постійних змін, в тому числі і в підготовці кадрів та побажав успіхів в реалізації нового проекту.

Декан факультету обліку та податкового менеджменту Микола Іванович Бондар зазначив, що навчальний процес на факультеті побудовано прогресивно, в тому числі навчальні плани дисциплін, а тому новий комп’ютерний клас буде активно використовуватись при підготовці студентівта подякував за співпрацю команді високопрофесійних фахівців компанії «Інтелект-сервіс».

Комп’ютерний клас побудований за останнім словом техніки, кожне робоче місце оснащене ноутбуком, на яких вже встановлено систему IS-pro. Система IS-pro – це українська розробка класу ERP-систем для управління підприємствами, організаціями, бюджетними установами.

Даний комп’ютерний клас є першим кроком для забезпечення новітніми технічними засобами навчання студентів унікальної для України спеціалізації «Диджитал-облік», що вперше відкрита кафедрою аудиту.

На завершення урочистого відкриття комп’ютерного класу представники компанії «Інтелект-сервіс» провели майстер-клас студентам факультету.

Інформація про урочисту подію вже набула широкого розголосу, зокрема висвітлена на інформаційно-аналітичному порталі про вищу освіту в Україні та за кордоном «Вища освіта».

Колектив кафедри аудиту приєднується до всіх гарних слів та налаштований на подальшу плідну співпрацю з компанією «Інтелект-сервіс».