Гончар Ірина Ігорівна

Науковий ступінь:кандидат економічних наук
Стаж роботи:15 років
Біографія:

Закінчила Київський національний економічний університет, пройшла шлях від асистента до доцента кафедри, має практичний досвід роботи на підприємстві та у сфері бухгалтерського обліку.

У 2006 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Облік та контроль корпоративних цінних паперів (на прикладі акціонерних товариств м. Києва та Київської області)».

Здійснює наукове керівництво бакалаврськими та магістерськими кваліфікаційними роботами, дослідженнями студентів.

Має відзнаку КНЕУ - Почесну Грамотою КНЕУ за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня 60-річчя факультету обліку та податкового менеджменту, 2018 р.