Ткач Іван Валентинович

Науковий ступінь: немає
Стаж роботи:14 років
Біографія:

У 2005 році закінчив Київський національний економічний університет, факультет Економіки АПК. Отримав вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобув кваліфікацію магістра з обліку і аудиту.

З вересня 2006 р. по січень 2020 р. працював на кафедрі обліку, аналізу та аудиту агробізнесі на посадах асистента та старшого викладача. З лютого 2020 р. працює на посаді старшого викладача кафедри аудиту. Має багаторічний практичний досвід роботи на посадах консультанта з економічних питань, головного бухгалтера, заступника директора, керівника проектів в сфері методології та автоматизації обліку. Має  сертифікат професіонала 1С, викладача 1С:Бухгалтерія 8, Диплом ACCA із Міжнародної Фінансової Звітності DipIFR (грудень 2018 р).