Спартакіада КНЕУ ім. В.Гетьмана серед студентів з дартсу11 Грудня 2018р.

6 листопада 2018 року в спортивному комплексі Економіст відбулись змагання з дартсу між студентськими командами всіх факультетів КНЕУ.

Від кожного факультету могли взяти участьвід двох до трьох представників (хлопці та дівчата).Всього в змаганнях взяли участь 8 команд (23 учасники).

Змагання проводились за правилами: 2 серії по 5 кидків в кожній.

Результати підраховувались за сумою очок двох кращих спортсменів команди.

Кожен з учасників змагань хотів показати все, на що здатний, своє вміння та вправність в метанні дротиків. Усі старались досягнути високих результатів, щоб принести перемогу своїй командіта в ході ботьби безумовним лідером стала команда Юридичного факультету: Чотій Микола, Добровольський Вадим, Дениж Андрій, яка набрала 1235 очок. Далі зарезультатами змагань місця розподілились наступним чином:

1.     Юр. Фак. – 1235 оч.

2.     ОПМ – 1175 оч.

3.     Маркетинг – 1060 оч.

4.     ФУПСтаП – 945 оч.

5.     ФЕФ – 925 оч.

6.    ФіСіТ – 885 оч.

7.    МЕІМ – 835 оч.

8.    ФЕтаУ – 660 оч.

Кафедра фізичного виховання вітає переможців та призерів змагань і бажає успіхів та нових спортивних перемог!

Підсумки змагань підвела головний суддя:В.І. Матійчук