Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Консолідована фінансова звітність (К-ра обліку, контролю та оподаткування агробізнесу)

Мета навчальної дисципліни "Консолідована фінансова звітність" – набуття студентами теоретичних знань і практичних навичок з організації, методики складання та порядку затвердження і подання консолідованої фінансової звітності групи підприємств.

Навчальна дисципліна «Консолідована фінансова звітність» має тісний зв"язок і логічно продовжує навчальні дисципліни циклу професійної підготовки, вивчені на першому (бакалаврському) рівні підготовки - «Бухгалтерський облік (загальна теорія)», «Фінансовий облік І», «Фінансовий облік ІІ», «Фінансова звітність підприємств», «Облік і оподаткування діяльності малих підприємств».

Завдання навчальної дисципліни: формування знань і вмінь з підготовки, складання, затвердження і подання консолідованої фінансової звітності групи підприємств та налагодження обліково-контрольного й аналітичного процесів, орієнтованих на інформаційне забезпечення управлінських рішень.

У результаті вивчення навчальної дисципліни студент повинен набути такі результати навчання:

1. Знання:

  • теорію і практику організації консолідованої фінансової звітності;
  • методику складання консолідованої фінансової звітності;
  • порядок затвердження і подання консолідованої фінансової звітності.

2. Вміння:

  • застосовувати теоретичні та методологічні засади для організації і підготовки консолідованої звітності,;
  • складати встановлені форми консолідованої фінансової звітності;
  • аналізувати показники консолідованої фінансової звітності для прийняття відповідних управлінських рішень.

3. Комунікація:

  • здатність працювати самостійно і в команді з використанням креативних підходів, налагоджувати комунікаційнім зв’язки та міжособистісні взаємодії під час вирішення поставлених завдань, а також здатність до розширення профілю своєї професійної діяльності.

4. Автономність та відповідальність:

  •  демонструвати розуміння особистої відповідальності за прийняті професійні та управлінські рішення, які можуть впливати на результати господарської діяльності підприємств агробізнесу; 
  • демонструвати власні думки, відстоювати власну позицію, вміти дискутувати та демонструвати професійне ставлення до проблем сталого розвитку.
Остання редакція: 08.11.19