Вітаємо студентів – переможців секції «Моделювання і прогнозування в глобальній економіці» 86 Наукової студентської конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти»!28 Травня 2019р.

86 Наукова студентська конференція

«Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти»

Cтуденти-переможці секції

«Моделювання і прогнозування в глобальній економіці»

І місце: Мацейко Ольга, Пастушенко Вікторія, 2 курс, спеціальність 6503. Тема доповіді: Застосування теорії ігор для дослідження екпорту с/г продукції України.

ІІ місце:Глуховська Юлія, 2 курс, спеціальність 6503. Тема доповіді: Моделювання міграційних процесів на прикладі країн ЄС

ІІІ місце: Голіонко Катерина, 2 курс, спеціальність 6503. Тема доповіді: Моделювання туристичної діяльності на прикладі країн ЄС

Науковий керівник - асистент кафедри економіко-математичного моделювання Кравченко Вікторія Леонідівна.

Вітаємо студентів та бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!