Вітаємо Войнікова Миколу з перемогою в II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт09 Квітня 2019р.

4-5 квітня 2019 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся завершальний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  2018/2019н.р. зі спеціалізації «Економічна кібернетика», в якому перше місце та диплом І ступеня здобув студент 4 курсу Інституту інформаційних технологій в економіці ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Войніков Микола Юрійович.

Кафедра економіко-математичного моделювання вітає Войнікова Миколу Юрійовича та його наукового керівника Скіцька Володимира Івановича з перемогою та бажають подальших успіхів та нових наукових звершень.

Детальна інформація про результати конкурсу на сайті ЛНУ за посиланням.

До уваги студентів: викладачами кафедри економіко-математичного моделювання, що є випусковою кафедрою з підготовки бакалаврів за освітньо-професійними програмами спеціальності 051 «Економіка»: «Економічна кібернетика», «Цифрова економіка» та магістрів за освітньо-професійною програмою «Економічна кібернетика», постійно проводиться наукова робота із студентами щодо підготовки для участі в різних науково-практичних конференціях, наукових школах, семінарах, воркшопах, круглих столах, міжнародних та вітчизняних студентських конкурсах наукових робіт, олімпіадах, написання наукових статей за різними науковими напрямками кафедри. Завдяки такій роботі студенти здобувають новий досвід та знання, у них формуються та розвиваються відповідні компетентності, що сприяє їхньому професійному та особистісному розвитку.