Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Шатарська Інна Федорівна

Кафедра: Кафедра економіко-математичного моделювання
Посада: старший викладач
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: немає
Стаж роботи: 35 років
Біографія:

 Закінчила з відзнакою фізико-математичний факультет Київського національного педагогічного університету, працювала викладачем вищої та прикладної математики у Військовій академії ППО ім. Василевського, Військовому інституті НТУУ «КПІ».

Із 2000р. працює на кафедрі ЕММ, має великий досвід навчально-методичної та науково-дослідної роботи (приймала участь у розробці та впровадженні робочих програм та методичних матеріалів із дисциплін «Економіко-математичні методи і моделі», «Прикладне моделювання», «Прогнозування соціально-економічних процесів», «Моделювання в маркетингу», «Ризикологія в маркетингу» для студентів бакалаврського рівня підготовки та «Моделювання в управлінні персоналом» магістерського рівня підготовки, дистанційного курсу "Економіко-математичні методи і моделі"); приймала участь у роботі Першої Зимової Економічної школи КНЕУ у 2015 р.

У 2016 р. нагороджена відзнакою Всеукраїнського об’єднання «Країна» «За відданість справі». 

Має досвід викладання дисциплін: економіко-математичні методи і моделі, прогнозування соціально-економічних процесів, прикладні методи і моделі, міжпредметний тренінг, моделювання в управлінні персоналом.

 

Researcher ID: B-3434-2019

ORCID ID: 0000-0001-7070-9718

Google Scholar: Профіль