Міжнародний конкурс від British Council05 Квітня 2019р.

За сприяння Іституту вищої освіти ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана" студентам спеціальності 122 "Комп'ютерні науки" було презентовано програму авторитетного міжнародного конкурсу від British Council - Big Idea Challenge. Перед аудиторією студентів молодших курсів спеціальності "Комп'ютерні науки" виступила фахівець по здійсненню постійного моніторингу процесів розвитку світової вищої освіти Інституту вищої освіти Хлистова О.С. У своїй презентації акцентувала увагу на умовах конкурсу та надала цінні поради щодо ефективної подачі творчих ідей для проекту. Цікавим для студентів був виступ Андрія Сича, студента КНЕУ, представника фірми EPAM Systems, керівника проекту «New Vision» (Enactus КНЕУ), який поділився власним досвідом участі у подібних ІТ-проектах. Підвела підсумки креативної зустрічі завідувач кафедри інформаційних систем в економіці, д.е.н. Степаненко О.П., зауваживши про важливість категорії “Цифрові технології”, що включає ідеї, які передбачають розроблення та застосування нового програмного забезпечення або апаратних засобів.