Результати 87-ї наукової студентської конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти» платформа «Інформаційні технології як інноваційний шлях розвитку суспільства»13 Травня 2020р.

З 4 по 12 травня 2020 року відбулася робота платформи «Інформаційні технології як інноваційний шлях розвитку суспільства» 87-ї наукової студентської конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти».

У роботі платформи «Інформаційні технології як інноваційний шлях розвитку суспільства» брали участь 32 студенти першого та другого курсів навчально-наукових інститутів та факультетів Університету.

Викладачі кафедри інформатики та системології Сільченко М.В., Дибкова Л.М., Головко Н.Р., Кучерява Т.О., Петренко Л.М., Рзаєв Д.О., Супрунюк Г.М., Кисіль В.П., Кисіль Т.М., підготували студентів до конференції та брали активну участь у роботі конференції.

Робота платформи була організована у дистанційному режимі (через систему управління навчальним контентом Moodle):

−       створено дистанційний курс для платформи «Інформаційні технології як інноваційний шлях розвитку суспільства» на який викладено:

• програма роботи платформи;

• відео виступи студентів;

• критерії оцінювання відео виступів студентів:

−       викладачами кафедри проведено оцінювання відео виступів студентів згідно з відповідними критеріями;

−       cформований РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ УЧАСНИКІВ за результатами оцінювання їх відео виступів та визначено переможців: