«Fall 2015 School on Applied Mathematics and Statistics»15 Жовтня 2015р.

З 5.10.2015 по 9.10.2015 р. 120 студентів першого і другого курсів факультету інформаційних систем і технологій прийняли активну участь у роботішколи «Fall 2015 School on Applied Mathematics and Statistics»

Школа була організована Університетом м.Констанц (Німеччина), Київським національним університетом ім. Т.Г. Шевченко і ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана».

Лекції були проведені професорами з Німеччини і США:

1. Robert Denk (University of Konstanz, Germany)
    Maximal regularity for parabolic evolution equations
  2. J. Marcus Jobe(Miami University, Oxford, OH, USA)
    Total Quality Management, elementary statistical methods & measurement error and survey of Data Mining topics
  3. Michael Kupper (University of Konstanz, Germany)
    Risk measures and duality formulas for robust pricing and hedging
  4. Michael Pokojovy (University of Konstanz, Germany and Charles University in Prague, Czech Republic)
    Numerical analysis of PDE and SDE
  5. Reinhard Racke (University of Konstanz, Germany)
    Stability of linear and nonlinear evolution equations

Всі студенти, які приймали активну участь після закінчення школи отримують сертифікати.

Від КНЕУ в організації школи приймали участь декан факультету інформаційних систем і технологій доц. Ващаєв С.С., зав. кафедрою КМІБ проф. Джалладова І.А., ас. кафедри КМІБ Бабинюк О.І.